2018 Yazına Merhaba Dedik

2018 Yazına Merhaba Dedik

Nur Pastaneleri yeni hedeflere emin adımlarla ilerliyor.

Nur pastaneleri 2018 yazına merhaba dedi.

96 şubesinin katılımı ile Konyaaltı’nda bayi toplantısı gerçekleştiren Nur Pastaneleri yönetim kurulu, bayiler ile 2018 hedeflerini, yeni konsept ve projelerini anlattı.

2018 yılında daha kurumsal bir yapıya geçmeyi planlayan Nur Pastaneleri yönetimi, bu bağlamda yenilikçi hedeflerini ve düşüncelerini bayileriyle paylaştı. Yenilenecek yüzü ile insanlara daha iyi hizmet vermeyi amaçladıklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Karateke, her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile daha fazla insana ulaşmak istediklerini belirtti.

Yarım asırdır Antalya ve çevresinde hizmet verdiklerini söyleyen Karateke, başta Isparta olmak üzere Akdeniz ve Ege bölgelerindeki illerde yeni konseptleriyle ve kalitesiyle insanların beğenisini kazanmayı düşündüklerini dile getirdi.

Toplantıya Pamukkale Üniversitesi Mali Hukuk Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ersan Öz de yaptığı konuşmada bayilere insan ilişkilerinde ve müşterilerine karşı tutumlarının üzerinde eğitimler verirken, bu çalışmaların ilerleyen dönemlerde farklı konularla da artarak devam edeceğini söyledi.

Toplantıda kuru pastadan, dondurmaya, butik ve yaş pastaya kadar genişleyen yeni ürünleriyle görsel olarak bayilere sunumu ve tadımı yapıldı.

Sosyal Medyada Biz

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için takipte kalın.